TEENUSED

TEENUSED

Oma pikaaegse kogemuse tõttu pakume laia valikut erinevaid ehitusteenuseid ja lahendusi, et meie klientidel oleks mugav tellida kõik vajalik ühest kohast. Teostame nii üldehitus -, siseviimistlustöid kui ka renoveerimis- ja restaureerimistöid. Selleks, et tagada parim tulemus, on teil võimalik saada ehitusalast nõu ja pidada konsultatsiooni. Koos arutamine ning läbirääkimine aitab jõuda kiiremini soovitud tulemuseni. Tutvuge mõningate tehtud töödega ja võtke meiega ühendust.
Paarismaja ehitustööd ja katuse ehitus

ÜLDEHITUS

Meie poole saab pöörduda kõikide suuremate kui ka väiksemate üldehitustöödega. Meil on kogemusi nii majade ja rõdude ehitustega, fassadi- ja põrandate betoontasandustöödega kui ka katuste paigaldustega.

Vanalinna hoone renoveerimine

SISEVIIMISTLUS

Siseviimistlustööd on lahutamatuks osaks, kui soovite saavutada endale meelepärast keskkonda. Kohtleme teie välja valitud materjale selliselt, et need oleks õiglaselt esindatud. Oskame ehitada õiget Soome sauna, viimistleda Teie seinad ja laed ning vajadusel paigaldada teie mööblit.

Vanalinna hoone renoveerimine

RENOVEERIMINE

Mis teeb meie ettevõtte erilisemaks, on see, et meil on pikad kogemused renoveerimistöödega. Paljud Vanalinna hooned on saanud läbi meie käe uue hingamise. Oleme tegelenud mitmete ehitiste fassaadi- ja siserenoveerimistöödega, et anda tagasi nende esinduslik välimus.

Jüri kabeli restaureerimine

RESTAUREERIMINE

Meie kliendid soovivad tihti taastada hoone algupärase välimuse, et säiliks koha autentsus. Seetõttu suhtume restaureerimistöödesse äärmise hoolikuse ja täpsusega. 

Scroll to top